28 Haziran 2020'de Erken Seçim mi olacak?

28 Haziran 2020'de Erken Seçim mi olacak?
  • 20.01.2020

witter'da İYİ Parti Milletvekili Lütfi Türkkan, 28 Haziran 2020 Erken seçim için nasıl bir tarih? Tweeti attı! 28 Haziran 2020 tarihinde erken seçim mi olacak?


Twitter'da İYİ Parti Milletvekili Lütfi Türkkan, 28 Haziran 2020 Erken seçim için nasıl bir tarih? Tweeti attı! 28 Haziran 2020 tarihinde erken seçim mi olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Erken seçim konusunda ne dedi? Erken Seçim gündeme gelecek mi? Erken seçimle ilgili hareketli saatler yaşanıyor. Kulislere bomba gibi düşen erken seçim bombasıyla ilgili detaylar haberimizde...

İyi Parti Milletvekili ve Grup Başkanvekili Lütfi Türkkan, 20 Ocak Pazartesi günü Twitter hesabında attığı tweetle siyaset kulislerini hareketlendirdi! Lütfi Türkkan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda '28 Haziran Pazar seçim için nasıl bir tarih?' yazdı. Bu tweetle birlikte erken seçim iddiaları başta sosyal medya olmak üzere birçok mecrada yer almaya başladı. Ancak şuana dek AK Parti, CHP ve MHP ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan erken seçimle ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. 

28 HAZİRAN 2020 ERKEN SEÇİM OLACAK MI?

Erken seçimle ilgili şuan herhangi bir açıklama söz konusu değil. Lütfi Türkkan'ın tweeti sadece bir tahmin olarak ön plana çıkıyor. Ancak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Erken Seçim sorularının sorulması kesin. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Erken Seçim sorularına ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

SELÇUK ÖZDAĞ 2021 MAYIS DEMİŞTİ

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nde yer alan eski AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ ise erken seçim konusunda 2021 Mayıs ayını işaret etmişti. Şimdi Lütfi Türkkan ise 28 Haziran 2020 Pazar gününe ilişkin bir 'Erken Seçim' iddiasını Twitter üzerinden paylaştı.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER