Akaryakıtta İndirim Müjdesi! Benzin ve Motorine İndirim Geliyor

Akaryakıtta İndirim Müjdesi! Benzin ve Motorine İndirim Geliyor
  • 29.01.2020

Motorin ve benzin fiyatlarına indirim geliyor! Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Motorin ve benzin fiyatları tam 23 kuruş indirilecek.


Motorin ve benzin fiyatlarına indirim geliyor! Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Motorin ve benzin fiyatları tam 23 kuruş indirilecek. Böylece 2020 yılının ilk akaryakıt indirimi de gerçekleşmiş olacak. Yeni motorin ve benzin fiyatlarına dair detayları haberimizde sizler için hazırladık...

Akaryakıta müjde! Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından verilen bilgiye göre bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarında indirim gerçekleşecek. Ortalama 21 kuruş, benzinde ise 23 kuruş indirim gerçekleşecek! 

Akaryakıtta İndirim! Yeni Benzin ve Motorin Fiyatları

Ankara'da motorinin litre fiyatı ortalama 6,41 liraya düştü. 6,62 liradan düşen motorin 6,41 TL'ye geriledi. İstanbul'da motorinin litre fiyatı ise 6,56 liradan 6,35 liraya, İzmir'de 6,63 liradan 6,42'ye düştü. 

Benzin fiyatları ise Ankara'da litre fiyatı 7,12 liradan 6,89 liraya, İstanbul'da 7,05 liradan 6,82 liraya, İzmir'de 7,14 liradan 6,91 liraya düşmüş oldu. 

Akaryakıt fiyatlarındaki indirim bu gece itibariyle pompa fiyatlarına da yansıyacak. Eşel mobil sistemiyle ÖTV'den subvanse edilen zamlar nedeniyle indirimler pompa fiyatlarına genel olarak yansımıyordu. Ancak bu gece yarısı itibariyle gerçekleşecek 21 ila 23 kuruş indirim kesin olarak pompa fiyatlarına da yansıyacak.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER