Bitcoin Durdurulamıyor! 9 bin 200 Doları Aştı

Bitcoin Durdurulamıyor! 9 bin 200 Doları Aştı
  • 29.01.2020

Bitcoin'de 9 bin 200 dolar seviyesi geçildi. Bitcoin'de artış sürüyor. Özellikle Çin'de görülen Koronavirüs sebebiyle yatırımcı Bitcoin'e yöneliyor!


Bitcoin'de 9 bin 200 dolar seviyesi geçildi. Bitcoin'de artış sürüyor. Özellikle Çin'de görülen Koronavirüs sebebiyle yatırımcı Bitcoin'e yöneliyor! Tehlikeli varlıkları terkeden yatırımcılar Bitcoin'e yatırım yapıyor. Peki bu seviyede Bitcoin alınır mı? Bitcoin şuan kaç TL? Uzmanlardan Bitcoin yorumlarını sizler için hazırladık...

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan Korona Virüsü'nün ardından yatırımcı tehlikeli varlıklardan uzaklaşıyor! 80'in üstünde insanın hayatını kaybettiğ Korona virüsü tehlikesiyle birlikte güvenli liman arayışlarını sürdüren yatırımcı, Bitcoin ve diğer kripto paralara yöneldi. Kripto para birimleri arasında en büyük işlem hacmine sahip olan Bitcoin, geötiğimiz günü 8 bin 606 dolar seviyesinde tamamlamıştı. Bitcoin bugün ise 9.251 Dolar seviyesine yükseldi! 9 bin 200 dolar seviyesini geçerek ralli yapan Bitcoin'in durağının 10 bin Dolar olacağı düşünülüyor! 

29 Ocak Bitcoin Fiyatları - Bitcoin Ralli Yaptı!

29 Ocak Çarşamba saat 14:50 itibariyle Bitcoin 9 bin 251 Dolar seviyesinde işlem görüyor. 1 Bitcoin an itibariyle 55 bin 128 TL'den alınıp satılıyor. Bitcoin'e yatırım yapmak isteyenler için uzmanlar 'AL' tavsiyesinde bulunuyor. Bitcoin'de bir sonraki durağın 10 bin Dolar seviyesi olması öngörülüyor. Bitcoin, bugünde %2,13 artışla kripto para birimleri arasında en çok artış gösteren kripto para olarak yer alıyor.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER