Bitcoin ne kadar? Son Bitcoin fiyatı

Bitcoin ne kadar? Son Bitcoin fiyatı
  • 17.01.2020

2020 Bitcoin kaç TL oldu? Bitcoin fiyatı ne kadar? Dünyanın en önde gelen kripto para birimi Bitcoin yeni yılda yükselecek mi yoksa dip mi yapacak? Yatırımcı Bitcoin'in geleceğini araştırıyor.


2020 Bitcoin kaç TL oldu? Bitcoin fiyatı ne kadar? Dünyanın en önde gelen kripto para birimi Bitcoin yeni yılda yükselecek mi yoksa dip mi yapacak? Yatırımcı Bitcoin'in geleceğini araştırıyor. Bir dönem 20 bin Dolar seviyelerini görüp ardından büyük bir düşüş yaşayan Bitcoin tekrar büyük bir sıçrama yapabilir mi? Büyük küçük yatırımcı için Bitcoin'e uzman önerileri ve Son Bitcoin fiyatını sizler için hazırladık...

Bir dönem 20 bin Dolar seviyelerini aşan Bitcoin, yatırımcısını zengin etmişti. Kripto para birimlerinin en büyüğü ve en çok işlem göreni Bitcoin, yeni yılda artışını sürdürüyor. Bitcoin, 17 Ocak 2020 tarihi itibariyle 8 bin 830 Dolar seviyesinde işlem görüyor. 1 Bitcoin şuan itibariyle tam 52 bin 190 TL ediyor. Peki Bitcoin fiyatları yeni yılda ne kadar olacak? 2020 Bitcoin kaç Dolar olacak? Uzmanlar Bitcoin için ne diyor? Bitcoin yükselecek mi yoksa düşecek mi?

Büyük küçük binlerce yatırımcının yeni adresi olan Kripto paralar yeni yılda da revaçta. Özellikle Bitcoin,birçok yatırımcı tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Öyle ki Bitcoin'de hedef fiyat olarak 40 bin Dolar olarak düşünen yatırımcılar bile mevcut. Son yıllarda başta ABD olmak üzere birçok ülkenin ekonomik düzenlemelerine kripto paraları ve Bitcoin'le ticareti de almaları ve Bitcoin'in yasal hale gelmesi, Bitcoin'in yatırım için iyi bir enstürman olduğunu gösteriyor.

Bitcoin 2020 yılında Artacak mı Azalacak mı?

Bitcoin analisti Rager, Bitcoin'in 2020 yılı Ocak ayı içerisinde önümüzdeki günlerde 9.400 dolar seviyelerine yükselebileceğini öngörüyor. Haziran Eylül 2019 döneminde gerçekleşen rallide Bitcoin kısa süreli atakla hızlı bir yükselişe imza atmıştı. Rager, Bitcoin'de 2020 yılı için böyle bir atak olabileceğini ve Bitcoin fiyatlarının artacağını öngörüyor. 

Analistler, Bitcoin'in 9 bin Dolar seviyelerini görmesinin ardından kısa sürede 11 bin 500 Dolar seviyelerini de göreceğini iddia ediyor. Bitcoin'de direnç noktaları sırasıyla 9 bin 56 Dolar ve 9 bin 500 Dolar olarak öngörülüyor.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER