Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?
  • 17.01.2020

17 Ocak 2020 Cuma Cumhuriyet Altını kaç TL? Altın fiyatlarında son durum ne? Vatandaş yatırım için yastık altını Cumhuriyet Altını ile dolduruyor. Cumhuriyet Altını fiyatı ne kadar oldu, Cumhuriyet Altını artacak mı azalacak mı?


17 Ocak 2020 Cuma Cumhuriyet Altını kaç TL? Altın fiyatlarında son durum ne? Vatandaş yatırım için yastık altını Cumhuriyet Altını ile dolduruyor. Cumhuriyet Altını fiyatı ne kadar oldu, Cumhuriyet Altını artacak mı azalacak mı? Cumhuriyet altını fiyatları araştırılmaya başlandı. Bu haberimizde 17 Ocak Cumhuriyet Altını al sat fiyatını ve uzman görüşüyle Cumhuriyet Altınında son durumu sizler için hazırladık...

Altın fiyatlarında 17 Ocak 2020 Cuma günü hareketlilik yaşanıyor mu? Vatandaş, yatırım için yasık altı olarak tercihini Altın'dan yana kullanıyor. Altın fiyatları geçtiğimiz günlerde ABD'nin İran Devrim Muhafızları Komutanı Kasım Süleymani'yi öldürmesinin ardından tarihi rekor seviyeleri görmüştü. İran'ın Abd üslerini vurmasıyla tavan yapan gerilimde 'Savaş' beklentisi Altın'ı daha da yukarılara taşımıştı. Ancak son dönemde gerilimin yerini 'dengeleyici' açıklamalar aldı ve Altın fiyatları düşüşe geçti. Yine de Cumhuriyet Altını halen daha yukarıları test etmeye devam ediyor.

17 OCAK 2020 CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

17 Ocak 2020 Cuma günü Cumhuriyet Altını fiyatları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Cumhuriyet Altını alış 1.944 TL, satış 1.973 TL üzerinden işlem görüyor. Cumhuriyet Altını 17 Ocak Cuma günü %0.36 artışla işlem görmeye devam ediyor.

Cumhuriyet Altını son 1 Aylık süreçte en yüksek 2.043 TL seviyesini görmüştü. Cumhuriyet Altınında 17 Ocak Cuma günü itibariyle alış fiyatı 1.944 TL. Ancak uzmanlar Altın fiyatlarında dengelenmenin yerini 'Yükselmeye' bırakacağını tahmin ediyor. Cumhuriyet altınında uzun vadede yükselme trendinin hakim olacağı düşünülüyor.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER