Fatih Terim İstifa mı Edecek? Mustafa Cengiz'den Flaş Açıklamalar

Fatih Terim İstifa mı Edecek? Mustafa Cengiz'den Flaş Açıklamalar
  • 25.01.2020

Mustafa Cengiz flaş açıklamalar yaptı! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Yusuf Günay ve Abdürrahim Albayrak ile birlikte kameralar karşısına geçti.


Mustafa Cengiz flaş açıklamalar yaptı! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Yusuf Günay ve Abdürrahim Albayrak ile birlikte kameralar karşısına geçti. Arda Turan transferi konusunda açıklamalar yapan Mustafa Cengiz, Fatih Terim'e de cevap verdi! Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında salvolar! Fatih Terim istifa mı edecek? Son dakika Fatih Terim hamlesi...

Galatasaray'da flaş saatler... Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz 24 Ocak Cuma günü öğle saatlerinde basın toplantısı gerçekleştirdi! Cengiz, basın toplantısında kameralar karşısına Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay ile çıktı. Başkan Mustafa Cengiz, basın toplantısını 'Arda Turan transferi' ile ilgili düzenlediklerini söyledi ve teknik direktör Fatih Terim'e adeta sitem etti! Mustafa Cengiz'in basın toplantısında öne çıkanlar ve sert mesajlar haberimizde...

Mustafa Cengiz: Arda Turan Gündemimizde Yok!

Mustafa Cengiz, basın toplantısında Arda Turan transferi konusuna son noktayı koydu! Fatih Terim'ın 'fikir ayrılığı yaşadık.' sözlerinin ardından Mustafa Cengiz, "Arda Turan gündemimizde kesinlikle yok." diyerek son noktayı koydu. Arda Turan'ın Galatasaray'a transferi iddiaları da böylece son bulmuş oldu. 

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim'e Sitem

Çaykur Rizespor'la oynanan ZTK maçının ardından basın toplantısında Arda Turan konusunda "Fikir ayrılığı yaşıyoruz." sözlerini sarf eden Fatih Terim'e cevap Başkan Mustafa Cengiz'den geldi. Cengiz, "Ayrı fikirlerdeysek ayrı yönlere gitmemiz gerekir." dedi. Ayrıca basına bilgi sızdırıldığı iddialarıyla ilgili de "Fatih Hoca'nın yerinde olsam böyle bir şey söylemekten hicap duyardım." ifadesini kullandı.

Fatih Terim istifa edecek mi?

Başkan Mustafa Cengiz'in açıklamalarının ardından gözler Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e çevrildi. Fatih Terim'in Başkan Mustafa Cengiz'e ne cevap vereceği merakla beklenirken spor kulisleri Terim'in istifa edebileceğini konuşmaya başladı.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER