Gram Altın ne kadar?

Gram Altın ne kadar?
  • 17.01.2020

17 Ocak 2020 Gram Altın fiyatı ne kadar? Gram Altın fiyatı kaç TL oldu? Küçük yatırımcısından büyük yatırımcısına güvenli liman olarak görülen Altın, yükselişini sürdürüyor.


17 Ocak 2020 Gram Altın fiyatı ne kadar? Gram Altın fiyatı kaç TL oldu? Küçük yatırımcısından büyük yatırımcısına güvenli liman olarak görülen Altın, yükselişini sürdürüyor. Gram altın fiyatları da yatırımcı ve vatandaş tarafından araştırılıyor. ABD-İran kriziyle tarihi seviyeleri gören Altın fiyatları dengelendi ve bir miktar düştü. Peki Gram altında son durum ne? Gram Altın kaç TL? Sizler için araştırdık...

Son dönemde ABD ile İran arasındaki gerilimle tarihi seviyeleri gören Altın'da fiyatlar düştü. Son olarak Amerika ile Çin arasında imzalanan ticaret anlaşması da Altının yönünü aşağı çevirmeyi başardı. Altındaki bu düşüşü değerlendirmek isteyen yatırımcı ve vatandaş ise Gram Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın kaç TL? Bu soruların yanıtını araştırmaya başladı. Gram Altın, büyük-küçük demeden tüm yatırımcılar için güvenli liman olabiliyor. Öte yandan vatandaş da yastık altını Gram Altın ile doldurabiliyor.

17 Ocak Gram Altın Ne Kadar? Gram Altın Fiyatları...

17 Ocak 2020 Cuma günü itibariyle Gram Altın yükselişti. Gram Altın alış fiyatı 294.49 TL iken satış fiyatı 294.53 TL. Yüzde 0.65'lik artışla yükseliş trendini gören Gram Altın, yatırımcısına güven vermeye devam ediyor. Gram altının orta vadede 300 TL direnç noktasını kırması da bekleniyor.

Gram Altın, ABD-İran arasındaki gerilimde 304-306 TL bandında seyretmişti. Gram Altın, şimdide 294 TL bandında işlem görmeyi sürdürüyor. Gram Altın'da hedef 300 TL direnç noktası olarak uzmanlar tarafından dillendiriliyor.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER