İşkur 46 bin Yeni Personel Arıyor! 2020 İşkur yeni İş İlanları Yayınlandı

İşkur 46 bin Yeni Personel Arıyor! 2020 İşkur yeni İş İlanları Yayınlandı
  • 29.01.2020

Türkiye İş Kurumu (İşkur), 2020 yılında kamuda ve özel sektörde istihdam edilmek üzere 46 bin yeni personel alımı için ilanları yayınladı!


Türkiye İş Kurumu (İşkur), 2020 yılında kamuda ve özel sektörde istihdam edilmek üzere 46 bin yeni personel alımı için ilanları yayınladı! 29 Ocak 2020 tarihinde İşkur'un resmi internet sitesinde yayınlanan 46 bin yeni personel alım ilanları, binlerce işsize iş imkanı olacak. İşkur 46 bin yeni personel alımı için başvuru şartları ve başvuru ekranı açıldı! İşkur 46 bin yeni personel alımı için başvurular nereye, nasıl yapılır? Sizler için araştırdık...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), 46 bin yeni personel arıyor! 29 Ocak Çarşamba günü itibariyle İşkur'dan yeni iş ilanları yayınlandı. Başvuru şartları da ilanlarla birlikte yer aldı. İşkur'un yeni iş ilanlarıyla ilgili tüm detayları bu haberimizde hazırladık.

İşkur 46 bin yeni Personel Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

İşkur, 46 bin yeni personel alımı için detayları paylaştı. İlan yayınlandı, başvurular da başladı. İşkur tarafından başlatılan 46 bin yeni personel alımı için başvurular İşkur'un il veya ilçe merkezlerinden yahut online ortamda İşkur'un resmi internet sitesinden yapılacak. Bazı iş ilanları için son başvuru tarihi bugün! Bu nedenle iş arayan vatandaşların elini çabuk tutmasında fayda var.

İşkur Hangi Mesleklerde İşçi Arıyor?

İşkur, Acil tıp teknisyeni, Ağaç Palet imalatçısı, Ağız ve Diş sağlığı teknikeri, Ahşap ev imalatçısı, Ahşap mobilya imalat ustası, Akaryakıt istasyon sorumlusu, Alabalık yetiştiricisi, Ambalajcı, Ambar - Depo görevlisi, Anahtarcı, Anketör, Antrenör, Araç Filo sorumlusu, Araç muayene istasyon çalışanı, Arge şefi, Aşçı, Aşçı yardımcısı, Ayakçı, Ayakkabı tamircisi, Bahçıvan, Beden işçisi, Bıçkıcı, Bilgi - belge yöneticisi, Büro memuru, Bilgisayarlı muhasebe elemanı, Bilgisayar mühendisi, CNC programcısı, CNC operatörü ve daha birçok meslekte işçi alımı gerçekleştiriyor.

İşkur İş İlanlarına Ulaşmak için;(https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx)

İşkur İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşkur, iş ilanlarına başvuru yapmak için il veya ilçelerde bulunan İşkur şubelerine gidebilirsiniz. İşkur müdürlüklerinden bizzat kendiniz başvuruda bulunabilirsiniz. Öte yandan internet üzerinden İşkur'un resmi internet adresine 'İş Arayan girişi' yaparak da iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER