İstanbul Büyükşehir Belediyesi Stajyer Öğrenci Alacak! İlan Yayınlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Stajyer Öğrenci Alacak! İlan Yayınlandı
  • 24.01.2020

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 2020 yılında stajyer alımı için yeni bir ilan açtı! Özellikle lise ve üniversite öğrencilerini yakından ilgilendiren İBB iş ilanıyla ilgili detaylar araştırılmaya başlandı.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 2020 yılında stajyer alımı için yeni bir ilan açtı! Özellikle lise ve üniversite öğrencilerini yakından ilgilendiren İBB iş ilanıyla ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. İBB stajyer öğrenci alımı için başvuru şartları ve gerekli belgeler de açıklandı. Detayları sizler için bu haberimizde hazırladık...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 2020 yılında stajyer öğrenci alımı yapacak! İBB tarafından yapılan duyuruda yeni yılda öğrencilerin Zorunlu Stajları için çalışma ortamları oluşturularak stajyer öğrenci alımı yapılacağı açıklandı. İBB bünyesinde stajyer çalıştırılacak! 

İBB 2020 STAJYER ÖĞRENCİ ALIM İLANI YAYINLANDI! 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 2020 yılında stajyer öğrenci alımı yapılacağını duyurdu. Bu doğrultuda yapılan duyuruda "2020 – 2021 Eğitim Öğretim dönemini kapsayan genel staj başvurusu niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde tüm birimlerde Zorunlu Staj yapmak üzere değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir." ifadelerine yer verildi.

İBB STAJYER BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELER?

İBB'ye stajyer başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvuru aşamasında Özgeçmişlerini de teslim etmek zorundadırlar. Başvuruda bulunanların Özgeçmişlerine göre zorunlu staj yapılması gereken bölüme uygun alanlarda çalışma imkanı sunulacağı bildirilmektedir.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER