Meteoroloji Duyurdu! Tüm Yurt için Flaş Uyarı

Meteoroloji Duyurdu! Tüm Yurt için Flaş Uyarı
  • 30.01.2020

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilerleyen günler için hava tahmin raporunu duyurdu. Son alınan tahminlere göre hava sıcaklıkları tüm yurtta 2 ila 4 derece düşecek!


Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilerleyen günler için hava tahmin raporunu duyurdu. Son alınan tahminlere göre hava sıcaklıkları tüm yurtta 2 ila 4 derece düşecek! Ayrıca kuvvetli sağanak yağış da geliyor! Meteoroloji'den 30 Ocak son dakika uyarısı! Meteoroloji, sağanak yağış için belli il ve bölgeleri uyardı! Meteoroloji'nin son dakika hava tahmin duyurusuna ilişkin detaylar haberimizde...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden son dakika uyarısı! MGM, tüm yurdu etkisi altına alacak kuvvetli sağanak yağışlar hakkında uyardı! Özellikle Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde etkili olması beklenen sağanak yağış sel ve taşkınlara sebep olabilir. Yurt genelinde havanın parçalı bulutlu ve çok bulutlu olması bekleniyor. Kırklareli, Edirne Iğdır, Ağrı ve Van illeri dışında kalan diğer illerde kuvvetli sağanak yağış beklentisi hakim. 

METEOROLOJİ ŞİDDETLİ RÜZGARA KARŞI UYARDI

MGM, 31 Ocak Cuma günü için şiddetli rüzgar uyarısı yaptı. Vatandaşların 31 Ocak Cuma günü şiddetli rüzgara karşı dikkatli olmaları gerektiği duyuruldu. 

MARMARA BÖLGESİ ÇOK BULUTLU VE YAĞMURLU

Marmara bölgesinin bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta içinde çok bulutlu ve yağışlı hava durumu sürmesi bekleniyor. Rüzgar kuzeyden 3 ila 5 kuvvetinde esecek. 

DOĞU AKDENİZ, EGE VE İÇ KESİMLERDE HAVA DURUMU

Doğu Akdeniz'de 31 Ocak Cuma sabah saatlerinden itibaren kuvvetli yağış uyarısı da yapıldı. Hatay, Osmaniye ve Adıyaman çevrelerinde metrekareye 50 ila 100 kilogram arasında yağış düşmesi beklenirken 1000 metrenin üzerindeki rakım bölgelerinde yoğun kar yağışı bekleniyor. Doğu Marmara ve Batı Karadeniz de de yağış bekleniyor. İç kesimlerde ise kar yağışı bekleniyor. Yağışlardan dolayı oluşacak olumsuzluklar için vatandaşların dikkatli olması istendi.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER