Paşabahçe İş Başvurusu İlanları

Paşabahçe İş Başvurusu İlanları
 • 02.02.2020

Paşabahçe İş Başvurusu ilanları nasıl oluyor? Paşabahçe iş başvurusu yapmak isteyenler için başvuru formu hangi sitelerde bulunuz? Şimdi sizlere bu iş başvurusu hakkında bilgiler verip iş ilanları ve açık pozisyonları nasıl bulacağınızdan bahsedeceğiz.


Paşabahçe İş Başvurusu ilanları nasıl oluyor? Paşabahçe iş başvurusu yapmak isteyenler için başvuru formu hangi sitelerde bulunuz? Şimdi sizlere bu iş başvurusu hakkında bilgiler verip iş ilanları ve açık pozisyonları nasıl bulacağınızdan bahsedeceğiz.

Paşabahçe iş başvurusu ilanları ülkemizde iş arayanların sürekli araştırma yaptıkları bir konudur. Bu iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız öncelikle açık pozisyonları bulmanız gerekiyor. Sürekli olarak personel arayışı olan Paşabahçe’de insan kaynakları birimden veya personel sorumluları tarafından güncel ilanlar paylaşılmaktadır. Bu iş başvurusunda bulunmak için isterseniz resmi internet sitesinden isterseniz de popüler olan iş ilanları sitelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Paşabahçe firması personel alımlarında çok titiz davranan bir firmadır. Bu firmadan sizde istediğiniz pozisyona vasıflı ve vasıfsız başvurular yapabilirsiniz. Firmanın açtığı güncel iş pozisyonlarına eğer uygun bir özgeçmişiniz varsa mülakata alınır ve bu mülakatı da başarılı bitirirseniz firmada hemen başvuru yaptığınız pozisyonda işe başlarsınız.

Paşabahçe Personel Alımı Başvuru Formu

Paşabahçe personeli olmak için firmanın iş başvurusu için hazırladığı başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu form kişilerin tüm özgeçmişi ve bilgilerini içermektedir. Bu sebeple eğer bu formu dolduruyorsanız düzenli, doğru bilgiler ve titiz olarak doldurmalısınız. Başvuru formları insan kaynakları tarafından incelenir ve uygun görülen kişilerin başvuruları değerlendirilir. Bu yüzden bu form çok önemlidir. Bu form Paşabahçe başvurusu yapacağınız alanda size ek dosya olarak verilir. Bu dosyayı indirerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Paşabahçe’de Çalışmak İçin Personel Alım Şartları Nedir?

Bu firma sürekli olarak işçi alan bir firmadır. Ayrıca kariyer hedefiniz varsa da bu iş yerinde başvuru yapabilirsiniz. Eleman başvurusu yapıldığı zaman başvuru formu ve diğer tüm özgeçmişlere bakılarak size uygun olan pozisyonda iş teklifi edilir. Eğer siz daha çnce bir yerde çalışmasanız da size uygun bir iş ayarlayacaklardır. Başvuru yapacak olan kişilerden bu firma genel olarak bazı detaylar ister. İsterseniz bu detayları sizlerle paylaşalım.
 • İş başvurusu yapacak adayın en az lise mezunu olması gerekiyor.
 • Takım çalışmasına yatkın olan veya yapabilecek, vardiyalı çalışacak kişilerin başvuruları değerlendirilir.
 • Sağlık sıkıntısı olmayan kişiler olması gerekiyor.
 • Erkek adayların ise en önemli sıkıntısı askerliktir. Paşabahçe personeli olmak için askerlik hizmetinin bitmiş olması gerekmektedir.
 • Daha önce bu işlerde çalışan kişiler daha iyi pozisyonlarda işe yerleştirilir. Asgari ücret üzerinde maaş almak istiyorsanız 3 senelik çalışma geçmişinizin olması gerekmektedir.
Paşabahçe İş Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Paşabahçe personeli olacak olan vatandaşlar başvuru yaptıktan sonra firma değerlendirmesi olumlu olursa sözlü mülakata davet edilecektir. Yarım saat sürecek olan bu mülakatta sizin durumunuza ve genel kültür seviyenize bakacaklardır. Daha sonra iş başvurunuz kabul olursa 3 günlük süre içinde evraklarınızı getirmeniz istenecektir. Bu evraklar genellikle şu şekilde olacaktır.
 • Kimlik fotokopisi
 • Diploma fotokopisi
 • İkametgah belgesi
 • 6 Adet vesikalık fotoğraf
 • Sağlık raporu ve Akciğer raporu
 • Paşabahçe iş başvuru formu
 • Daha önceki sigorta dökümü ve sigorta sicil numarası
 • AGİ için aile bildirim formu
Bu evraklar ile ilk iş günü girişiniz yapılır ve artık Paşabahçe personeli olarak işe başlarsınız. Bu evraklar başvuru yaptığınız pozisyona göre daha değişik olabilir. Örneğin bazı çalışma alanlarında tam teşekküllü sağlık raporu istenmektedir.

Paşabahçe Ne Kadar Maaş Alırım?

Eğer iş başvurunuz kabul olduysa ve vasıfsız personelseniz ilk olarak asgari ücretle işe başlarsınız. Daha sonra işi öğrendikçe maaşınız artacaktır. Depo görevlisi olarak işe başlarsanız en az 2.500 TL ve üzerinde maaş alabilirsiniz. İş görüşmesi sırasında sizin ne kadar para alacağınızı söyleyeceklerdir. Paşabahçe aylık olarak para yatırmaktadır.
 
 
 
 • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER