TRT KPSS'siz Personel Alımı Yapacak! İlan Yayınlandı Başvurular Başladı

TRT KPSS'siz Personel Alımı Yapacak! İlan Yayınlandı Başvurular Başladı
  • 25.01.2020

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), KPSS'siz en az Lise mezunu personel alımı yapacak! İstanbul'da tesis görevlisi pozisyonunda çalışacak adaylar için iş ilanı açıldı.


Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), KPSS'siz en az Lise mezunu personel alımı yapacak! İstanbul'da tesis görevlisi pozisyonunda çalışacak adaylar için iş ilanı açıldı. Tesis görevlisi olarak çalışacak personellerde hangi özellikler aranıyor? TRT KPSS şartsız Tesis görevlisi alımıyla ilgili detayları da paylaştı. TRT'nin 2020 yılı tesis sorumlusu alımıyla ilgili detaylar haberimizde...

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), İstanbul'da çalışacak yeni personel alımı için ilana çıktı! TRT tarafından açılan KPSS şartsız Tesis görevlisi alımı için işsiz vatandaşlar da araştırmalarına başladı. 

TRT, KPSS şartsız Tesis Sorumlusu pozisyonu için personel alım ilanını yayınladı! TRT tarafından yapılan açıklamada TRT 1 Kanal Koordinatörlüğü Platolar Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere İstanbul'da takım arkadaşları arandığı duyuruldu. Personel alımı TRT bünyesindeki TRT Platolar Müdürlüğü tarafından yapılacak. 

TRT 2020 YILI TESİS SORUMLUSU ALIM İLANI YAYINLANDI!

TRT, 2020 yılı Tesis sorumlusu alımı için ilanı yayınladı. İlanda, tesis sorumlusu pozisyonunda çalışacak kişilerde aranan niteliklere de yer verildi. Buna göre Tesis Sorumlusu olarak istihdam edilen kişi, sorumlu olduğu tesisin temizlik, güvenlik, ulaşım ve peyzaj dahil tüm genel işlerinin yürümesini sağlayacak, sorumluluk alanında ilgili binanın bakım, onarım, tesisat işleri ve diğer hizmetlerin yürütülmesini denetleyip sağlayacak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda mevzuata uygun yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayacak ve tesis hizmetlerinde gerekli alet, edavat ve ekipmanın periyodik bakımlarını denetleyecek, tesis hizmetlerinin gerekli kalitede gerçekleşmesini sağlayacak, ayrıca kendisine bağlı çalışanların izin ve periyodik vardiya takiplerini gerçekleştirecek.

TRT TESİS SORUMLUSU BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

TRT'nin 2020 yılı KPSS şartsız Tesis Sorumlusu alımları için başvurular 'https://kariyer.trt.net.tr/8GERVC9ZX3CZWTV6CHBEMQRLSQ.JOB' adresinden gerçekleştirilmektedir. TRT'nin resmi Kariyer adresinden Tesis sorumlusu alımı için gerekli görev tanımları ve niteliklere ulaşabilir, başvurunuzu da online ortamdan yapabilirsiniz.
  • PAYLAŞ

DİKKAT ÇEKEN HABERLER